שאלות ותשובות לגבי ויזה להודו

ריכזנו עבורכם שאלות נפוצות שאנו נתקלים בהן, יחד עם הסברים על כל שאלה.

אם אתם מחפשים מידע נוסף על ויזה להודו, תוכלו למצוא אותו בקישור ויזה להודו – המדריך המלא.

 

לאחר התשלום באתר, תקבלו את הויזה האלקטרונית להודו במייל בתוך מספר ימים. מרגע קבלת הויזה במייל, ויזה נכנסת לתוקף למשך 365 יום. הויזה מאפשרת שהייה של עד 90 יום ברצף בכל ביקור בהודו, למשך תקופה של 365 יום, כולל כניסות מרובות.

האתר שלנו מאפשר להוציא ויזה להודו באינטרנט. על מנת לקבל את הויזה יש למלא את הפרטים באתר בעמוד הזמן עכשיו, לשלם, ולאחר כ 4-5 ימים תקבלו במייל את הויזה שלכם להודו.

כן. אפשר להוציא ויזה להודו דרך סוכנויות אחרות. פרטים לגבי הוצאת ויזה להודו בדרך אחרת אתם יכולים לקרוא בעמוד הסברים.

מרגע התשלום באתר, תקבלו את הויזה האלקטרונית במייל בתוך 5 ימים.

כן, אפשר להזמין באתר ויזת עסקים. כנסו לעמוד "הזמן עכשיו" ותבחרו שם בסוג הויזה אם אתם רוצים ויזת תיירות או ויזת עסקים.

ויזה אלקטרונית מאפשרת כניסה להודו דרך 24 שדות התעופה הבינלאומיים שלה, ושלושה נמלי ים. על מנת להיכנס כניסה יבשתית יש להוציא ויזה רגילה.

ויזה אלקטרונית מאפשרת כניסה להודו דרך שדות התעופה הבאים:

Ahmedabad, Amritsar, Bagdogra, Bengaluru, Calicut, Chennai, Chandigarh,Cochin, Coimbatore, Delhi, Gaya, Goa, Guwahati, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Mangalore, Mumbai, Nagpur, Pune, Tiruchirapalli, Trivandrum & Varanasi

ודרך נמלי הים הבאים:

Cochin, Goa, Mangalore

ויזה אלקטרונית אינה ניתנת להארכה. תצטרכו לעזוב את הודו בתוך 60 יום מרגע הכניסה למדינה.

כן. ההזמנה מתבצעת באתר שלנו והתשלום מתבצע באמצעות כרטסי אשראי או דרך האתר של PayPal . את הויזה האלקטרונית תקבלו במייל ותצטרכו להדפיס אותה ולהגיע איתה להודו

מחיר הוצאת ויזה באתר הוא 420 שקל. המחיר כולל הכל, לא תידרשו להוסיף עוד תשלום או מיסים בשדה התעופה.

תוכלו להוציא את הויזה מתי שתרצו. לאחר ההזמנה באתרנו, הויזה תגיע אליכם בתוך 3-5 ימים. מרגע הנפקת הויזה, היא נכנסת לתוקף למשך 365 יום. בכל מקרה תצטרכו לצאת מהודו לאחר תקופת 365 הימים מרגע ההנפקה.

לא. תקבלו את הויזה עד 5 ימים מרגע ההזמנה. יכול להיות שתקבלו אותה גם לפני. לפעמים הויזה נשלחת 3-4 ימים לאחר ההזמנה, או אפילו יומיים לאחר ההזמנה. אך אין ביכולתינו להתחייב על כך, ולכן ל ניתן להזמין ויזה פחות מ-5 ימים לפני הטיסה להודו.