מדיניות פרטיות של האתר visa-india.co.il

הפרטיות שלכם חשובה לנו. אנו יודעים שהמידע שאתם ממלאים באתר לצורך קבלת הויזה הוא מידע אישי שחשוב לכם שלא יופץ. המידע נשמר אצלנו ולא נשלח לגורם זה או לצד שלישי מלבד למחלקת ההגירה של הודו. המידע לא נחשף לגורמים זרים מלבד לצוות האתר.

פרטי האשראי שלכם לא מגיעים אלינו ולא נשמרים אצלנו. התשלום באתר מתבצע דרך  PayPal או באמצעות חברת סליקה חיצונית. אתם נותנים להם את פרטי האשראי והם מעבירים את הכסף אלינו. אנו לא מקבלים את פרטי האשראי, והם לא נשמרים אצלנו. PayPal הוא שירות הסליקה הגדול ביותר באינטרנט והוא מאובטח לחלוטין. אין חשש לגניבת פרטי אשראי ב PayPal. חברת סליקת האשראי הינה חברה ישראלית והיא עומדת בתקן אבטחה מחמיר על מנת להבטיח את שמירת הפרטים.בנוסף, האתר מוגן בטכנולוגית SSL אשר מצפינה את המידע שעובר לשרת ובכך מגבירה את האבטחה.

כאשר אתם רוכשים ויזה באתר שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהפרטים האישיים שלכם ופרטי האשראי שלכם שמורים ולא נחשפים לשום גורם אחר. אין חשש של גניבת פרטים אישיים או פרטי אשראי.

אנו משתמשים בתוכנה לניתוח מידע סטטיסטי על הרגלי השימוש באתר שלנו. במסגרת ניתוח המידע, יכול להיות שהאתר ישמור אצלכם עוגיות במחשב. אל דאגה- אנחנו לא עוקבים אחריכם אלא רק מנסים להבין איך הלקוחות שלנו משתמשים באתר על מנת לשפר אותו כל הזמן ולהקל עליכם את השימוש באתר.

נגישות