חידוש ויזה להודו

תוכן הכתבה

האתר מציע שירות המאפשר לחדש ויזה להודו בצורה הקלה ביותר. איך זה עובד?

בעבר, אם הויזה שלכם להודו נגמרה ורציתם לחדש אותה, מה שרוב המטיילים הישראלים היו עושים היה לצאת למדינה שכנה כמו נפאל או סרי לנקה, ללכת שם לשגרירות הודו ולהוציא שם ויזה מחודשת. על פניו נשמע כמו פתרון טוב אך החסרון הוא שזה מחייב אותכם להישאר תקופה של בדרך כלל לפחות שבועיים במדינה הזאת, וזה כרוך בטרטורים בשגרירות ותשלום גבוה יחסית עבור הויזה. הפתרון הזה מתאים רק למי שרוצה לחדש את הויזה שלו להודו לתקופת זמן העולה על 90 יום.

מי שרוצה להאריך את הויזה להודו ולהישאר בהודו פחות מ 90 יום, יכול להשתמש בשירות הוצאת ויזה אלקטרונית להודו שאנחנו מציעים באתר. באופן זה, אתם לא באמת "מחדשים" את הויזה, אלא מוציאים ויזה אלקטרונית חדשה המאפשרת לכם לחזור להודו ל 90 יום.

הויזה אפשרית גם אם הויזה הישנה שלכם הינה ויזה לחצי שנה, וגם אם היא ויזה אלקטרונית.

שימו לב- ישנם סוגים שונים של ויזות אלקטרוניות להודו. לא כל הויזות מאפשרות חזרה להודו ישר בתום הויזה הקודמת שלכם. אם אתם מעוניינים בחידוש הויזה, יש למלא את הפרטים בטופס שונה מהטופס הרגיל. הטופס השונה משמש לקבלת ויזה שמאפשרת לכם לחזור להודו כאשר נגמרת לכם הויזה הישנה, ללא זמן המתנה בין שתי הויזות.

מה אתם צריכים לעשות?

1

כאשר הויזה שלכם להודו נגמרת, עליכם לצאת מהודו למדינה אחרת, לא משנה איזו מדינה

2

לאחר שתוקף הויזה הישנה שלכם עבר, תוציאו ויזה אלקטרונית להודו דרך העמוד הזמנת ויזה

3

תקבלו במייל בתוך 5 ימים את הויזה האלקטרונית. כעת אתם יכולים לחזור להודו לתקופה של עד 90 יום

פרטי הויזה האלקטרונית

שימו לב, הויזה שתקבלו להודו הינה ויזה אלקטרונית. חלים עליה כל הכללים של ויזה אלקטרונית המפורטים בעמוד הסברים.

הכללים הרלוונטיים בעיקר למי שמחדש את הויזה הם שהיא תקפה ל 365 יום אבל מאפשרת עד 90 יום בהודו בכל ביקור, כולל כניסות מרובות. כמו כן הויזה תקפה רק למי שנכנס להודו בטיסה או בכניסה ימית.

נגישות