ויזת עסקים להודו​

טסים להודו למטרות עסקים? חסכנו לכם ללכת לסוכנות להוציא ויזת עסקים להודו. מהיום אפשר להוציא את הויזה אצלנו באתר, מבלי לצאת מהבית.

תהליך הזמנת ויזת עסקים דומה מאוד להוצאת ויזת תיירות. כנסו לעמוד "הזמן ויזה להודו", מלאו את הפרטים, ובחרו בויזת עסקים. יש למלא את כל הפרטים כמו שממלאים עבור ויזת תיירים, אך יש למלא פרטים נוספים על העסק ועל מטרת הביקור העסקי.

לעיתים נדרש לספק פרטים מעבר על הביקור והעסקים בהודו, כמו פרטי החברה איתה אתם נפגשים, פרטי התערוכה\יריד אשר תגיעו אליו וכו'. לאחר מילוי הטופס באתר שלנו, אנחנו נדאג להגיש בשבילכם את הבקשה לויזת עסקים להודו מול משרד ההגירה ההודי. במקרה ותידרשו לספק פרטים נוספים אודות הביקור, אנחנו ניצור איתכם קשר במייל ונבקש מכם לספק את הפרטים הדרושים. אם לא תוכלו לספק את הפרטים הדרושים, נוכל לבטל את בקשת הויזה שלכם ותוכלו לקבל החזר מלא על הכסף אותו שילמתם.

ממשלת הודו מאפשרת להוציא ויזת עסקים למגוון סוגי פעילות. צריך לבחור את סוג הפעילות העיקרי שלכם בהודו, אך ויזת עסקים מאפשרת לכם לעסוק בכל אחד מהנושאים הבאים:

  • TO SET UP INDUSTRIAL/BUSINESS VENTURE – מיועד למי שטס להודו על מנת להקים עסק או שותפות עסקים
  • SALE/PURCHASE/TRADE –  מיועד למי שטס להודו על מנת לבצע מסחר, רכישות וכו'.
  • ATTEND TECHNICAL/BUSINESS MEETINGS – מיועד למי שטס להודו על מנת להשתתף בפגישות עסקים. אם תבחרו את תחום הפעילות הזה בבקשת הויזה שלכם, תצטרכו לספק מידע (שם, כתובת וכו') של החברה איתה אתם נפגשים בהודו.
  • TO RECRUIT MANPOWER –  מיועד למי שטס להודו על מנת לגייס כוח אדם
  • PARTICIPATION IN EXHIBITIONS,BUSINESS/TRADE FAIRS  – מיועד למי שטס להודו על מנת להשתתף בכנסים, תערוכות ותצוגות. אם תבחרו את תחום הפעילות הזה בבקשת הויזה שלכם, תצטרכו לספק מידע אודות התערוכה\כנס בהודו אשר בהם תשתתפו
  • EXPERT/SPECIALIST IN CONNECTION WITH AN ONGOING PROJECT –  מיועד למומחה בתחום מסויים שטס להודו לעבודה על פרוייקט קיים
  • CONDUCTING TOURS – מיועד למי שטס להודו על מנת לערוך או לארגן טיולים
  • TO DELIVER LECTURE/S UNDER GLOBAL INITIATIVE FOR ACADEMIC NETWORKS (GIAN) –  מיועד למי שטס על מנת לנאום או להרצות בהודו

ויזת עסקים להודו

אנחנו מקבלים שאלות כמו "האם אפשר להגיע לכנס עסקי בהודו עם ויזת תיירים?" התשובה לשאלה הזאת ולשאלות דומות היא פשוטה- אם תגיעו עם ויזת תיירים, תוכלו להיכנס למדינה למטרות תיירות. אם תהיו בהודו לצורך עסקי שמופיע ברשימה הנ"ל, ולא תיהיה לכם ויזת עסקים, אתם עלולים להסתבך עם משטרת ההגירה ההודית. לכן, על מנת לעשות הכל לפי חוק, אם אתם טסים להודו על מנת לעסוק באחת מהפעילות הנ"ל, יש להוציא ויזת עסקים להודו. על מנת להוציא ויזה להודו למטרות עסקים, יש למלא את הטופס בעמוד "הזמן ויזה להודו". יש למלא את כל הפרטים האישיים כפי שדרוש בויזת תיירים, אך בנוסף יש למלא פרטים על החברה שלכם, כמו שם וכתובת, ולהעלות כרטיס ביקור עסקי.

מחיר ויזת עסקים להודו הינו 430 ש"ח, והוא אותו מחיר של ויזה אלקטרונית.

מה לעשות אם אין לי כרטיס עסקי (Business card)?

אחת הדרישות לקבלת ויזת עסקים להודו היא להעלות כרטיס עסקי (כרטיס ביקור) שלכם. אנחנו מבינים שבמציאות של היום להרבה אנשים אין כרטיס עסקי. במקרה ואתם צריכים ויזה עסקית להודו אבל אין לכם כרטיס עסקי לצרף לבקשה, יש שני פתרונות להצגת כרטיס עסקי.

הפתרון הראשון הוא לכתוב את הפרטים העסקיים שלכם בוורד, לעשות צילום מסך ולשמור. תוכלו גם להוסיף מסגרת על מנת שיראה יותר כמו כרטיס ביקור. לפעמים תוכלו להסתפק בלצלם את החתימה של המייל שלכם.

לדוגמא:

האפשרות השניה היא לנצל את המצב וליצור לעצמכם כרטיס עסקי חדש! תוכלו לעשות זאת בכלים חינמיים כמו הכלי הזה.