ויזה להודו עם דרכון זר

תוכן הכתבה

אנחנו מקבלים ממטיילים רבים שאלות לגבי הוצאת ויזה לבעלי דרכונים זרים שאינם ישראלים, לכן החלטנו לעשות סדר בנושא. נסביר על קבוצות המחירים השונות עבור ויזה אלקטרונית להודו, והאם יש יתרון בכניסה להודו עם דרכון זר על פני דרכון ישראלי.

 ויזה אלקטרונית להודו לבעלי דרכונים זרים

כאשר מדובר בהוצאת ויזה אלקטרונית להודו, אין השפעה לדרכון על משך זמן השהייה בהודו, וכל מי שמוציא ויזה אלקטרונית מקבל ויזה עם תוקף של עד 5 שנים בהודו עם כניסות מרובות. עם זאת, ישנם תעריפים שונים של ויזות בהתאם לדרכון איתו נכנסים להודו. ניתן לסווג את המחירים ל- 4 קבוצות שונות.

1. ויזה אלקטרונית בחינם

בעלי דרכון של אחת מהמדינות הבאות יכולים להוציא ויזה אלקטרונית להודו בחינם:

ארגנטינה, איי קוק, פיג'י, ג'מאייקה, קיריבאטי, איי מרשל, מאוריציוס, מיקרונזיה, מאורו, איי פלאי, גיניאה החדשה, דרום אפריקה, טונגה, אורוגוואי.

2. ויזה להודו במחיר מופחת

מחזיקי דרכון יפני, סינגפורי או סרי לנקי זכאים לקבל הנחה מממשלת הודו בהוצאת ויזה אלקטרונית.

3. ויזה אלקטרונית להודו במחיר רגיל

בעל דרכון של כל אחת מהמדינות שלא מופיעות בשאר הסעיפים זכאי להוציא ויזה אלקטרונית להודו במחיר רגיל. ישראל כלולה בקטגוריה הזאת, והמחיר שאנו לוקחים באתר על הוצאת ויזה אלקטרונית להודו לישראלים הוא החל מ- 199 ש"ח. בקטגוריה זו נמצאות כל המדינות שלא נמצאות בקטגוריות המחיר האחרות

4. ויזה להודו במחיר יקר

לצערם של מחזיקי דרכון מהמדינות הבאות, אם הם יבחרו בדרכון הזה על מנת להוציא ויזה אלקטרונית להודו הם ידרשו לשלם מחיר יקר פי 1.5 משאר המדינות בקטגוריית המחיר הרגילה:

ארצות הברית, בריטניה, אוקראינה, מוזמביק, רוסיה.

לסיכום, היות ואין הרבה ישראלים אשר מחזיקים דרכון שמקנה להם הנחה בהוצאת הויזה להודו, אנחנו באתר מאפשרים להוציא ויזה אלקטרונית רק לבעלי דרכון ישראלי. אין יתרון בכניסה להודו עם דרכון אירופאי, וכמובן שמחזיקי דרכון אמריקאי או רוסי יעדיפו לחסוך את המחיר היקר ולהשתמש בדרכון הישראלי שלהם על מנת להיכנס להודו.

ויזה להודו לבעלי דרכון זר

ויזה רגילה לבעלי דרכונים זרים:

כאשר מוציאים ויזה להודו בישראל שהיא לא אלקטרונית, ז"א דרך חברת ש.מ. אשרות, המחיר הינו זהה בין דרכון ישראלי ובין דרכונים זרים. אין יתרון לכניסה להודו עם דרכון זר

כאשר מוציאים ויזה להודו במדינה מחוץ לישראל, עדיף לבדוק דרך החברה שמנפיקה את הויזות האם אפשר לקבל מחיר טוב יותר או משך שהייה ארוך יותר למחזיקי דרכונים זרים. למידע נוסף תוכלו לקרוא עמוד הוצאת ויזה להודו מחו"ל.

אולי יעניין אתכם גם:

ויזה להודו אונליין

ויזת עסקים להודו

נגישות