ויזה להודו מתאילנד

תוכן הכתבה

כיום האפשרות היחידה להוציא ויזה להודו מתאילנד עבור תיירים היא באמצעות ויזה אלקטרונית להודו.

ויזה אלקטרונית להודו

באמצעות ויזה אלקטרונית להודו תקבלו אשרת כניסה ל-60 יום מרגע הנחיתה בהודו.

הויזה מאפשרת לכן 2 כניסות להודו, זאת אומרת שבמסגרת ה-60 יום תוכלו לצאת ולהיכנס להודו פעם אחת.

היתרון של הויזה הזאת הוא שאפשר להזמין אותה מכל מקום עם אינטרנט, היא זולה יותר והיא הכי נוחה. החסרון הוא שהיא מתאימה רק ל-60 יום, ולכן מטיילים שרוצים לשהות בהודו למשך תקופה ארוכה יותר יצטרכו להוציא ויזה להודו בדרך השניה.

שימו לב – הויזה תקפה רק למעבר אווירי להודו ואינה תקפה למעבר יבשתי. למידע נוסף אתם יכולים להיכנס לעמוד ויזה אלקטרונית להודו.

הזמינו עכשיו ויזה להודו! >>

ויזה להודו מתאילנד

ויזת תיירות להודו דרך שגרירות תאילנד

לא ניתן להוציא ויזה להודו מתאילנד ישירות דרך שגרירות הודו בתאילנד, אלא צריך לפנות לחברת VFS שהיא עובדת מול שגרירות הודו, והיא אחראית על הנפקת ויזות להודו מתאילנד.

בעבר הייתה אפשרות גם למטיילים ישראלים להוציא ויזה להודו דרך חברת VFS, אך נכון להיום, אין אפשרות להוציא דרכם ויזה להודו עבור זרים בתאילנד.

המשמעות של זה היא שתוכלו להוציא ויזה להודו מתאילנד רק אם אתם אזרחי תאילנד או בעלי אשרת עבודה בתאילנד. עוד על – ויזה להודו למטייל.

לרוב המטיילים הישראלים זה לא רלוונטי, ולכן מטיילים ישראלים לא יכולים להוציא ויזה להודו מתאילנד דרך השגרירות או כל חברה אחרת.

אנחנו מודעים לכך שיש אתרים שאומרים שאפשר להוציא ויזה להודו מתאילנד, אך המידע הזה לא רלוונטי להיום. אם למישהו יש מידע רלוונטי על הוצאת ויזה להודו מתאילנד, נשמח שהוא יפנה אותנו אליו.

נעשתה בדיקה מול חברת VFS אשר אחראית באופן בלעדי (כך לפחות לפי אתר שגרירות הודו בתאילנד) על הנפקת ויזות בתאילנד. התשובה של החברה מוצגת כאן:

We would like to clarify we have got the updates from Indian embassy

Any non-Thai national who does not have permanent residency or work permit cannot apply any kind of visa in Thailand until further notice .

Either you can apply E- visa or you need to apply in your home country . but if have resident permit  here for information in (www.vfsglobal.com/india/thailand )

תרגום:

אנחנו רוצים להבהיר שיש עדכונים משגרירות הודו.

כל מי שאין לו אזרחות תאילנדית ואין לו אישור עבודה, אינו יכול להגיש בקשה בתאילנד לויזה מכל סוג, עד להודעה חדשה.

אתם יכולים או להגיש בקשה של ויזה אלקטרונית, או להוציא ויזה בארץ שלכם.

לסיכום, נכון לאוגוסט 2019,  לישראלים אין אפשרות להוציא ויזה להודו מתאילנד דרך שגרירות הודו בתאילנד או דרך חברת VFS. האופציה היחידה היא להוציא ויזה במדינה אחרת, או להוציא ויזה אלקטרונית להודו.

למידע נוסף

חברת VFS- אתר האינטרנט  http://www.vfsglobal.com/India/Thailand/English/index.html

האתר של שגרירות הודו בתאילנד http://www.indianembassy.in.th/

אולי גם יעניין אתכם – ויזה להודו מנפאל

למיטב ידיעתנו, המידע הכתוב למעלה מלא ועדכני. אם מצאתם טעות או שיש לכם עדכון, נשמח אם תודיעו לנו על כך במייל [email protected] על מנת שנעדכן את המידע בכתבה.

נגישות