ויזה להודו מסרי לנקה

תוכן הכתבה

הוצאת ויזה להודו מסרי לנקה מתבצעת בשתי דרכים:

ויזה אלקטרונית להודו

באמצעות ויזה אלקטרונית להודו תקבלו אשרת כניסה ל-60 יום מרגע הנחיתה בהודו. הויזה מאפשרת לכן 2 כניסות להודו, זאת אומרת שבמסגרת ה-60 יום תוכלו לצאת ולהיכנס להודו פעם אחת.

היתרון של הויזה הזאת הוא שאפשר להזמין אותה מכל מקום עם אינטרנט, היא זולה יותר והיא הכי נוחה. החסרון הוא שהיא מתאימה רק ל-60 יום, ולכן מטיילים שרוצים לשהות בהודו למשך תקופה ארוכה יותר יצטרכו להוציא ויזה להודו בדרך השניה.

הויזה תקפה רק למעבר אווירי להודו ולא למעבר יבשתי, אך אם אתם מגיעים מסרי לנקה המגבלה הזאת לא רלוונטית לגביכם מכיוון שבכל מקרה תגיעו להודו בטיסה. למידע נוסף אתם יכולים להיכנס לעמוד ויזה אלקטרונית להודו.

ויזה להודו מסרי לנקה

הוצאת ויזת תיירות להודו דרך חברת IVS

לא ניתן להוציא ויזה להודו מסרי לנקה ישירות דרך שגרירות הודו במסרי לנקה, אלא צריך לפנות לחברת IVS שהיא עובדת מול שגרירות הודו, והיא אחראית על הנפקת ויזות להודו מסרי לנקה. כל הפרטים על איך פונים אליהם ועל השלבים עד לקבלת הויזה מפורטים בהמשך. יש לחברה משרדים בקולומבו, קנדי וג'פנה. הכתובות של הסניפים רשומות בסוף המאמר.

תהליך הוצאת הויזה פשוט אך ארוך, והוא דרוש מכם להגיע פיזית למשרד שלהם 3 פעמים. תהליך הוצאת הויזה לוקח כ-7 ימי עבודה, קחו זאת בחשבון כאשר אתם מתכננים את השהות שלכם בסרי לנקה.

לפני ההגעה הראשונה למשרד, צריך למלא טופס באינטרנט (קישור לטופס). לאחר מילוי הטופס, תקבלו קובץ בפורמט PDF עם כל הפרטים שמילאתם בטופס. תצטרכו להדפיס את הקובץ הזה ולחתום עליו. ההנחייה היא לחתום עם תאריך של יום אחד לפני ההגעה לסניף החברה. לדוגמא, אם אתם מגיעים בתאריך 5 בינואר לסניף החברה, תחתמו על הטופס בתאריך 4 בינואר.

מסמכים נדרשים לפני הביקור הראשון בסניף:

  1. טופס הבקשה מודפס, מלא וחתום.
  2. תמונת פספורט אחת עדכנית, בגודל של 5*5 סנטימטר, על רקע לבן
  3. צילום דרכון
  4. צילום של הויזה לסרי לנקה וצילום של הויזה האחרונה להודו אם יש
  5. רופי סרי לנקי במזומן על מנת לשלם על הויזה שלכם.

טיפ- סביב הסניפים של החברה בקולומבו ובקנדי, יש חנויות שיעזרו לכם תמורת תשלום למלא את הטופס, להדפיס אותו, לצלם את המסמסכים ואף יעשו לכם את תמונות הפספורט.

כאשר יש בידכם את כל המסמכים הנחוצים אתם מוכנים להגיע לביקור הראשון.

יש להגיע למרכז שבכתובת שמופיעה למטה,  בימים שני עד שישי בשעות 08:30-14:00. בביקור הראשון שלכם בסניף המקומי של החברה, תצטרכו להגיש להם את המסמכים הנחוצים ואת התשלו עבור הויזה. תקבלו קבלה עם חותמת על התשלום שיש לשמור אותה ולהגיע איתה לביקורים הבאים.

באותו ביקור יקבעו לכם את התאריך של הפעם השניה שתצטרכו להגיע, בדרך כלל זה 5 ימים לאחר הפעם הראשונה.

ביקור שני- בדרך כלל לאחר 5 ימי עסקים

יש להגיע בשעות 08:30-14:00

תחזרו לסניף עם הדרכון שלכם וקבלה על התשלום שעשיתם בפעם הקודמת. תשאירו את הדרכון שם ותקבלו חותמת נוספת על הקבלה שקיבלתם בביקור הראשון.

יקבעו לכם תאריך ושעה על מנת לאסוף את הדרכון שלכם עם החותמת. בדרך כלל יגידו לכם להגיע למחרת באיזור 16:00-17:00, אך יכול להיות שיקבעו לכם שעה אחרת ולכן יש לשים לב למה שאומרים לכם שם.

ביקור שלישי- תצטרכו להגיע בדרך כלל יום אחד לאחר הביקור השני. הפעם אתם רק באים על מנת לאסוף את הדרכון שלכם עם הויזה החדשה בפנים. יש להגיש את הקבלה שקיבלתם בביקור הקודם, ולקבל את הדרכון עם הויזה.

שימו לב- בדרך כלל הויזה שתקבלו תיהיה ל 3 חודשים, אך קיבלנו מידע מגולשים שקיבלו גם ויזה לתקופה של 6 חודשים. מוזמנים לעדכן אותנו במשך הזמן שאתם קיבלתם ויזה במייל [email protected]

שימו לב – הויזה נכנסת לתוקף מיום ההנפקה. ז"א שיש לכם אשרת כניסה להודו למשך 3 חודשים החל מהיום בו אספתם את הדרכון.

מידע נוסף

התהליך יכול להיארך כ-7-10 ימי עסקים. קחו את זה בחשבון בתכנון השהות שלכם בסרי לנקה.

ימי העבודה אינם כוללים חגים סרי לנקים, ולכן שימו לב לחגים כאשר אתם מתכננים את השהות שלכם בסרי לנקה היות והחגים יכולים לאריך לכם את משך הזמן עד לקבלת הויזה.

התשלום מתבצע ברופי סרי לנקי.

הדרכון שלכם צריך להיות בתוקף ל 6 חודשים לפחות

הויזה מתחילה מיום ההנפקה

פרטי הסניפים השונים של חברת IVS בסרי לנקה:

COLOMBO

No 129, Philip Gunawardena Road, Thunmulla Junction, Colombo – 04.

Email :  [email protected]

איך להגיע לסניף בקולומבו:

טוקטוק- אפשר לנסוע בטוקטוק מתחנת הרכבת של קולומבו Colombo Fort Railway Station, המרוחקת כ-6 קילומטר מסניף החברה.

רכבת- אפשר לקחת רכבת ל Bambalapitiya Station. משם יש כקילומטר הליכה עד ההגעה לסניף החברה.

KANDY

No 675, William Gopallawa Mawatha, Kandy.

Email :  [email protected]

JAFFNA

No 145, Temple Road, Jaffna

Email :  [email protected]

מספרי טלפון של החברה +94112559435, +94112559436 (הפלוס בהתחלה)

אתר אינטרנט: www.ivsvisalanka.com

אולי גם יעניין אתכם – 

למיטב ידיעתנו, המידע הכתוב למעלה מלא ועדכני. אם מצאתם טעות או שיש לכם עדכון, נשמח אם תודיעו לנו על כך במייל [email protected] על מנת שנעדכן את המידע בכתבה.

נגישות