ויזה להודו מנפאל

תוכן הכתבה

הוצאת ויזה להודו מנפאל מתבצעת בשתי דרכים-

ויזה אלקטרונית להודו

באמצעות ויזה אלקטרונית להודו תקבלו אשרת כניסה ל-60 יום מרגע הנחיתה בהודו. הויזה מאפשרת לכן 2 כניסות להודו, זאת אומרת שבמסגרת ה-60 יום תוכלו לצאת ולהיכנס להודו פעם אחת.

היתרון של הויזה הזאת הוא שאפשר להזמין אותה מכל מקום עם אינטרנט, היא זולה יותר והיא הכי נוחה. החסרון הוא שהיא מתאימה רק ל-60 יום, ולכן מטיילים שרוצים לשהות בהודו למשך תקופה ארוכה יותר יצטרכו להוציא ויזה להודו בדרך השניה. שימו לב- הויזה תקפה רק למעבר אווירי להודו ואינה תקפה למעבר יבשתי. למידע נוסף אתם יכולים להיכנס לעמוד ויזה אלקטרונית להודו.

ויזה להודו מנפאל

הוצאת ויזת תיירות להודו דרך Indian VISA Service Center 

לא ניתן להוציא ויזה להודו מנפאל ישירות דרך שגרירות הודו בנפאל, אלא צריך לפנות ל"מרכז שירות ויזות להודו" שנקרא באנגלית Indian VISA Service Center(IVSC). המרכז מתופעל על ידי NEPAL SBI BANK. כל הפרטים על איך פונים אליהם ועל השלבים עד לקבלת הויזה מפורטים בהמשך.

תהליך הוצאת הויזה פשוט אך ארוך, והוא דרוש מכם להגיע פיזית למשרד שלהם 3 פעמים. תהליך הוצאת הויזה לוקח כ-7 ימי עבודה, קחו זאת בחשבון כאשר אתם מתכננים את השהות שלכם בנפאל.

לפני ההגעה הראשונה למשרד, צריך למלא טופס באינטרנט (קישור לטופס). לאחר מילוי הטופס, תקבלו קובץ בפורמט PDF עם כל הפרטים שמילאתם בטופס. תצטרכו להדפיס את הקובץ הזה ולחתום עליו. ההנחייה היא לחתום עם תאריך של יום אחד לפני ההגעה לסניף החברה. לדוגמא, אם אתם מגיעים בתאריך 5 בינואר לסניף החברה, תחתמו על הטופס בתאריך 4 בינואר.

מסמכים נדרשים לפני הביקור הראשון בסניף:

  1. טופס הבקשה מודפס, מלא וחתום.
  2. תמונת פספורט אחת עדכנית, בגודל של 5*5 סנטימטר, על רקע לבן
  3. צילום דרכון
  4. צילום של הויזה הנפאלית וצילום של הויזה האחרונה להודו אם יש
  5. רופי נפאלי במזומן על מנת לשלם על הויזה שלכם.

כאשר יש בידכם את כל המסמכים הנחוצים אתם מוכנים להגיע לביקור הראשון.

יש להגיע למרכז שבכתובת שמופיעה למטה,  בימים שני עד שישי בשעות 09:30-12:00. כאשר תגיעו לשם, תקבלו מספר בתור. עדיף להגיע לפני הפתיחה על מנת לתפוס מקום בתור. כאשר יגיע התור שלכם, יקראו לכם, ותיגשו לדלפק בו תגישו את המסמכים הנחוצים ואת התשלום. תקבלו קבלה עם חותמת על התשלום שיש לשמור אותה ולהגיע איתה לביקורים הבאים.

בדלפק יקבעו לכם את התאריך של הפעם השניה שתצטרכו להגיע, בדרך כלל זה 5 ימים לאחר הפעם הראשונה.

ביקור שני- בדרך כלל לאחר 5 ימי עסקים

יש להגיע בשעות 09:30-12:00

תחזרו לדלפק עם הדרכון שלכם וקבלה על התשלום שעשיתם בפעם הקודמת. תשאירו את הדרכון בדלפק ותקבלו חותמת נוספת על הקבלה שקיבלתם בביקור הראשון.

יקבעו לכם תאריך ושעה על מנת לאסוף את הדרכון שלכם עם החותמת. בדרך כלל יגידו לכם להגיע למחרת באיזור 17:30-17:00, אך יכול להיות שיקבעו לכם שעה אחרת ולכן יש לשים לב למה שאומרים לכם שם.

ביקור שלישי- תצטרכו להגיע בדרך כלל יום אחד לאחר הביקור השני. הפעם אתם רק באים על מנת לאסוף את הדרכון שלכם עם הויזה החדשה בפנים. יש להגיש את הקבלה שקיבלתם בביקור הקודם, ולקבל את הדרכון עם הויזה.

שימו לב- בדרך כלל ויזה להודו מנפאל אשר תקבלו תיהיה ל 3 חודשים, אך קיבלנו מידע מגולשים שקיבלו גם ויזה לתקופה של 6 חודשים. מוזמנים לעדכן אותנו במשך הזמן שאתם קיבלתם ויזה במייל [email protected]

שימו לב – הויזה נכנסת לתוקף מיום ההנפקה. ז"א שיש לכם אשרת כניסה להודו למשך 3 חודשים החל מהיום בו אספתם את הדרכון.

מידע נוסף

התהליך יכול להיארך כ-7-10 ימי עסקים. קחו את זה בחשבון בתכנון השהות שלכם בנפאל.

ימי העבודה אינם כוללים חגים נפאליים, ולכן שימו לב לחגים כאשר אתם מתכננים את השהות שלכם בנפאל היות והחגים יכולים לאריך לכם את משך הזמן עד לקבלת הויזה. לפירוט על תאריכי החגים בשנת 2018 לחץ כאן

התשלום מתבצע ברופי נפאלי.

הדרכון שלכם צריך להיות בתוקף ל 6 חודשים לפחות

הויזה מתחילה מיום ההנפקה

פרטי המשרד אליו צריך להגיע על מנת להוציא את הויזה להודו:

Indian Visa Service Centre(IVSC)

Nepal SBI Bank Limited

296 Kapurdhara Marg, Lainchaur

Tel: 00-977-01-4001516,

Fax: 00-977-01-4001517

Email: [email protected]

אולי גם יענין אתכם – ויזה להודו מתאילנד

למיטב ידיעתנו, המידע הכתוב למעלה מלא ועדכני. אם מצאתם טעות או שיש לכם עדכון, נשמח אם תודיעו לנו על כך במייל [email protected] על מנת שנעדכן את המידע בכתבה.

נגישות