ויזה אלקטרונית להודו 2018

בעבר, על מנת לקבל ויזה להודו, הייתם חייבים להגיע פיזית למשרדי החברה על מנת להגיש את בקשת הויזה, לשלם להם, להשאיר להם את הדרכון, ולאחר מספר ימים (בדרך כלל כ-7 ימי עבודה) לחזור למשרדים על מנת לאסוף את הדרכון. היות והוצאת הויזה להודו בדרך זו אינה נוחה ויעילה, ממשלת הודו מאפשרת בשנים האחרונות לקבל ויזה אלקטרונית להודו. 

החל משנת 2017 אפשר להנפיק ויזה אלקטרונית להודו לתקופה של עד חודשיים, באינטרנט.

מה זה ויזה אלקטרונית להודו?

ויזה אלקטרונית להודו זו ויזה שמאפשרת כניסה להודו ל-60 יום. ההבדל בינה לבין ויזה "רגילה" להודו היא שהויזה האלקטרונית מונפקת באמצעות טופס באינטרנט, ומקבלים אותה למייל. על מנת להיכנס איתה להודו, צריך להדפיס אותה ולהציג אותה בביקורת הדרכונים. הויזה האלקטרונית היא בפועל דף נייר עם הפרטים שלכם. הויזה אינה נמצאת בדרכון.

ויזה אלקטרונית להודו

מה הויזה האלקטרונית להודו מאפשרת?

ויזה אלקטרונית להודו מאפשרת לכם שהייה בהודו לתקופה של עד 60 יום. אפשר להוציא את הויזה החל מ-4 חודשים לפני הכניסה להודו ועד ל-5 ימים לפני הכניסה להודו. זאת אומרת שאם אתם טסים להודו בתאריך 01.05.2018, תוכלו להזמין את הויזה האלקטרונית החל מתאריך 01.01.2018 ועד לתאריך 26.04.2018. 

עם זאת, לא משנה מתי הוצאתם את הויזה, היא נכנסת לתוקף רק מרגע הכניסה להודו. זאת אומרת שרק כאשר אתם נכנסים להודו הויזה נכנסת לתוקף, ומאפשרת לכם 60 ימים בהודו החל מרגע הנחיתה בהודו. 

בנוסף, הויזה האלקטרונית מאפשרת שתי כניסות להודו. זאת אומרת, שאחרי שנכנסתם להודו עם הויזה האלקטרונית, בתוך מסגרת הזמן של ה-60 יום, תוכלו לצאת ולהיכנס להודו פעם נוספת.

למי מתאים להוציא ויזה אלקטרונית להודו?

ויזה אלקטרונית מאפשרת שהייה של עד 60 יום בהודו, ולכן כל מי שטס להודו לתקופה של פחות מ-60 יום יכול להשתמש בויזה הזאת. בנוסף, תהליך הוצאת הויזה לוקח כ-5 ימים, בניגוד להוצאת ויזה דרך חברה\סוכנות שלוקחת כ-7 ימי עבודה (משמע, כ-10 ימים רגילים). לכן, אם הטיסה שלכם להודו קרובה ולא תספיקו להוציא ויזה להודו דרך חברת ש.מ אשרות, הוצאת ויזה אלקטרונית הינה פתרון מתאים.

מטיילים אשר נמצאים בחו"ל ורוצים להוציא ויזה להודו יכולים לעשות זאת באמצעות חברה מקומית או ויזה אלקטרונית. היות והתהליך באמצעות חברה מקומית הוא ארוך ומסורבל, ויזה אלקטרונית הינה פתרון מעולה למטיילים אשר רוצים לחסוך זאת. למידע נוסף על הוצאת ויזה להודו מחו"ל לחץ כאן

ויזה אלקטרונית להודו

למי לא מתאים להוציא ויזה אלקטרונית להודו?

ויזה אלקטרונית להודו מאפשרת שהייה של עד 60 יום בהודו. אם אתם מתכננים טיול ארוך בהודו (מעל לחודשיים), ויזה אלקטרונית לא מתאימה לכם. 

ויזה אלקטרונית להודו מתאימה רק למי שנכנס להודו בטיסה או במעבר ימי. אם אתם נכנסים להודו במעבר יבשתי, ויזה אלקטרונית היא לא בשבילכם.

איך מוציאים ויזה אלקטרונית להודו?

תהליך הוצאת ויזה אלקטרונית להודו הוא פשוט ביותר והוא כולל מספר שלבים:

 1. דבר ראשון, יש למלא את הטופס באתר שלנו. הטופס מכיל שאלות על פרטים אישיים. על מנת למלא את הטופס צריך את פרטי הדרכון שלכם, פרטי הויזה הקודמת להודו אם הייתה לכם, תמונת פספורט וצילום דרכון.
 2. לאחר מילוי הפרטים, תעברו לדף התשלום. מחיר הויזה הוא 420 ש"ח והוא כולל הכל.
 3. תקבלו במייל בתוך 4-5 ימים את הויזה שלכם ממשלת הודו. 
 4. תדפיסו את המייל ותביאו אותו איתכם להודו.

זהו, עד כדי כף פשוט.

כמה עולה ויזה אלקטרונית להודו?

המחיר של ויזה אלקטרונית להודו הוא 420 ש"ח, והוא כולל הכל. לא תידרשו לשלם מיסים נוספים בשדה התעופה או דמי טיפול\דמי אגרה וכו'. 

זקוקים לחידוש ויזה להודו? לחצו כאן!

מידע נוסף

 • הויזה האלקטרונית להודו תיהיה רק למטרת תיירות

 • הדרכון שלכם צריך להיות דרכון רגיל ולא דיפלומטי\רשמי או כל סוג אחר של דרכון.

 • הדרכון שלכם צריך להיות בתוקף לפחות לחצי שנה מרגע ההגעה להודו. בדרכון צריכים להיות לפחות שני עמודים ריקים.

 • צריך להגיע להודו עם כרטיס טיסה חזרה או כרטיס המשך למדינה אחרת.

 • הויזה מתאימה רק לבעלי דרכון אישי. ז"א שאם טס איתכם מישהו (נגיד תינוק) ללא דרכון משלו, אי אפשר להוציא לו ויזה אלקטרונית

 • הויזה לא תקפה למחזיקי תעודת מעבר, רק לבעלי דרכון.

 • הוצאת הויזה באתר אפשרית רק לבעלי דרכון ישראלי שמתכננים להיכנס איתו להודו.

 • הויזה מאפשרת כניסה להודו דרך 24 שדות התעופה הבינלאומיים של הודו ודרך 3 נמלי ים. היציאה אפשרית דרך כל מעבר גבול של הודו

 • ויזה אלקטרונית אפשרית להוצאה מקסימום פעמיים בשנה קלנדרית- זאת אומרת שבין ינואר לדצמבר של אותה שנה אפשר להוציא מקסימום פעמיים ויזה אלקטרונית.

 • הויזה האלקטרונית אינה ניתנת להארכה או להמרה.

 • עליכם להסתובב עם העתק של הויזה האלקטרונית במהלך שהותכם בהודו.