ויזה להודו 2019 - המדריך המלא

טיסה להודו הייתה יכולה להיות הרבה יותר פשוטה אם לא היינו צריכים להוציא ויזה כדי להיכנס להודו. אך לצערנו, מטיילים ישראלים חייבים להוציא ויזה מראש כדי להיכנס להודו. איך מוציאים ויזה להודו? כמה זמן זה לוקח? כמה זה עולה? השאלות האלה קופצות בראש של כל מי שמתכנן להגיע להודו. יש המון מדריכים באינטרנט על איך להוציא ויזה להודו, כתבות שמסבירות את האופציות ופורומים מלאים בשאלות ותשובות. אך רוב המידע הוא חלקי, לא מעודכן, ולפעמים גם לא נכון. המדריך הזה בא לאסוף עבורכם את כל האינפורמציה שאתם צריכים על מנת להוציא ויזה להודו

המדריך מחולק לכמה עמודים כדי להקל עליכם את ההתמצאות בו.

ויזה להודו 2018 - המדריך המלא

 

החלק הראשון מדבר על ויזה אלקטרונית להודו. ויזה זו נחשבת להכי פשוטה וזולה, ולכן היא פופולרית במיוחד בקרב מטיילים בהודו. החסרון שלה הוא שהיא לא מתאימה למטיילים שמגיעים להודו לזמן רב אשר לא מעוניינים לצאת ממנה, היות והיא מאפשרת שהייה של עד 90 יום רצופים אבל היא בתוקף למשך עד 5 שנים בהם תוכלו להיכנס ולצאת מהודו, ובכל כניסה תקבלו שהייה נוספת של 90 יום. החלק הזה במדריך מסביר על היתרונות והחסרונות בהוצאת ויזה אלקטרונית להודו, למי היא מתאימה ולמי לא, איך מוציאים אותה וכמה היא עולה. – טופס מקוון תמצאו כאן

קיימת האפשרות מכל מקום להוציא ויזה אלקטרונית להודו. מי שבכל זאת נמצא בישראל וויזה אלקטרונית לא מתאימה לו, יכול להוציא ויזה להודו דרך חברת ש.מ אשרות. חלק 2 מסביר על שתי האופציות- ויזה אלקטרונית וויזה דרך ש.מ אשרות, וכולל השוואה בין שתי האופציות, מחירים, זמן עבודה, נוחות וכו'.

בנוסף, תוכלו למצוא בו את פרטי שגרירות הודו בישראל וגם הסבר מפורט איך להוציא ויזה להודו דרך ש.מ אשרות.

 

מתעניינים בביטוח נסיעות להודו? לחצו כאן!

 

מטיילים רבים בוחרים להגיע להודו שלא מישראל, אל ממדינות אחרות במזרח. בחלק זה של המדריך, מסביר איך אפשר להוציא ויזה להודו דרך נפאל וסרי לנקה, ונסביר למה אי אפשר לקבל יותר ויזה להודו מתאילנד.

החלק הזה במדריך מכיל בתוכו 3 תתי פרקים- ויזה להודו מנפאל, ויזה להודו מסרי לנקה, וויזה להודו מתאילנד.

קיימים כיום מספר סוגים שונים של ויזות להודו. בחלק זה של המדריך מפורטים סוגי הויזות השונים, כולל התוקף שלהן, המחיר וכו'.

בנוסף, מפורטים מחירי הויזות ההשונות שאפשר להוציא מישראל, גם ויזה אלקטרונית וגם ויזה דרך ש.מ אשרות, בעמוד ויזות להודו- מחירים.

תת חלק נוסף מדבר על הוצאת ויזת מעבר להודו.